Najlepsi producenci i usługodawcy online

Staranny spis przedsiebiorstw

Informatyka, elektronika

Testowanie oprogramowania

Jeżeli wdrażają państwo specjalistyczne systemy informatyczne dla poprawy efektywności pracowników i poszczególnych działów firmy, polecamy testowanie oprogramowania, wykonywane przez naszych specjalistów. Odnajdą każdy problem i wadę w rozwiązaniu, pozbawiając ciebie jakichkolwiek problemów. Zapewniamy usługi najlepszych fachowców.

Connectis Sp. z O.O.
Nasz adres:
Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa,
mazowieckie
+48 22 222 50 10
http://www.connectis.pl
Mega: Odzyskiwanie danych Wrocław

Jeżeli zepsuł Ci się dysk albo pendrive przez co jesteś narażony na utratę ważnych danych, zapraszamy Cię do zapoznania się z profesjonalnymi działaniami związanymi z odzyskiwania danych we Wrocławiu. Firma Mega to sprawdzony kontrahent, z które usług warto skorzystać, aby mieć dostęp do utraconych plików.

Mega
Nasz adres:
ul. Tęczowa 30-32, 53-602 Wrocław,
woj. dolnośląskie
+48 22 870 25 00
http://www.megaodzyskiwaniedanych.pl
AG-SR Sp.z o.o. Sp. k.

Dziedzina, w której jesteśmy specjalistami to naprawa laptopów. Poznań jest jednym z miast, w którym świadczymy swoje profesjonalne usługi! Oferujemy niezwykle atrakcyjne warunki współpracy dla wszystkich naszych klientów, serwisując ich sprzęt szybko, niedrogo i profesjonalnie! To właśnie dlatego nasza propozycja zdobyła już popularność na polskim rynku!

AG-SR Sp.z o.o. Sp. K.
Nasz adres:
Grochowska 61, 60-339 Poznań,
wielkopolskie
+48 61 668 12 51
http://www.serwis-ag.pl
Obsługa informatyczna firm

Specjaliści naszej warszawskiej firmy specjalizują się w obsłudze informatycznej, zapewniając państwu wysokiej jakości usługi w zakresie naprawy komputera lub osprzętu, instalacji systemu czy zabezpieczeń, a także w kwestii wszelkich innych czynności, z którymi macie państwo problem. Zapewniamy opiekę klientom prywatnym oraz firmom.

proRADA Systemy Informatyczne Doradztwo i Wdrożenia Karol Krasowski
Nasz adres:
A. Kamińskiego 10/24, 03-130 Warszawa,
mazowieckie
+48 60 183 91 31
http://www.prorada.com.pl
Zarządzanie serwerem

Darmowa instalacja, brak dodatkowych kosztów bez względu na ilość interwencji, możliwość zdalnej obsługi bez obecności na terenie firmy. Zarządzanie serwerem dedykowanym, VPS, z oprogramowaniem Linux, to główne zadania wykonywane przez informatyków Bezpiecznej Firmy. Zainwestuj w outsourcing IT, chroń dane.

Chili Web Applications
Nasz adres:
11 listopada 61/15, 91-371 Łódź,
łódzkie
+48 80 100 23 21
http://bezpiecznafirma.com.pl
Płatności on-line

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z możliwości, jakie dają płatności on-line. To szybki i bezpieczny sposób na dokonanie transakcji w Internecie. Wystarczy zalogować się do swojego banku, a przekonają się Państwo jak sprawnie i szybko można zapłacić za zamówione produkty lub usługi. Polecamy!

CashBill
Nasz adres:
ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza,
woj. śląskie
+48 32 764 18 42
http://www.cashbill.pl
www.alkopomiar.pl: Alkomaty dowodowe ALCOLIFE

Zapewne niejeden kierowca miał wątpliwości, czy dzień po imprezie z przyjaciółmi może już bezpiecznie prowadzić samochód. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zakup profesjonalnych alkomatów dowodowych, które zapewniają najwyższą precyzję pomiaru. W naszym sklepie internetowym prezentujemy te i inne urządzenia do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkopomiar.pl
Nasz adres:
Brzegowa 149c, 58-200 Dzierżoniów,
dolnośląskie
+48 60 396 59 99
http://alkopomiar.pl
http://www.dobre-systemy.pl/

Monitoring bezprzewodowy to skuteczność, wygoda i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszej oferty, a także z wszelkich parametrów technicznych, którymi wyróżniają się nasze sprzęty. Gwarantujemy Państwu pełne poczucie bezpieczeństwa i wysoką satysfakcję.

DOBRE-SYSTEMY.PL
Nasz adres:
Westerplatte 72, 58-100 Świdnica,
dolnośląskie
+48 50 424 46 98
http://www.dobre-systemy.pl
Projektor halogenowy 500W

Jesteśmy doświadczonym sklepem internetowym, w którym sprzedawane są narzędzia oraz akcesoria do instalacji domowych. Kontaktuj to hurtownia elektryczna, w której można między innymi kupić projektor halogenowy 500W z czujnikiem ruchu, styczniki, przedłużacze, a także przekaźniki czasowe oraz gniazdka i automaty schodowe.

www.kroscienko24.pl © - 2012.